برقداری پست ۶۳/۲۰ کیلوولت مورچه خورت

       اخبار شرکت      ۸ فروردین, ۱۳۹۶

 با انجام عمليات ساختماني، نصب، تست و راه اندازي تجهيزات، پست فوق توزيع ۶۳/۲۰ کیلوولت مورچه خورت، در تاریخ سه شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ به دست پرتوان متخصصین شرکت فنی مهندسی همت کاران با موفقیت برقدار شد.   پست مذكور ۶۰ مگاولت…… بیشتر »

افتتاح پروژه برقرسانی به روستای یحیی آباد کاشان

       اخبار شرکت      ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵

بزرگترین پروژه برق رسانی روستایی در شهرستان کاشان در زمان کوتاه به دست پرتوان متخصصین شرکت فنی مهندسی همت کاران در منطقه کوهستانی و صعب العبور یحیی آباد کاشان امروز با حضور دکتر مومنیان فرماندار کاشان و بسیاری از مسئولین…… بیشتر »

برقداری پست ۱۳۲/۲۰ کیلوولت جهادآباد

       اخبار شرکت      ۱۰ بهمن, ۱۳۹۵

در سالروز سی و هشتمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، پروژه پست ۱۳۲/۲۰ کیلوولت جهادآباد کرمان، با اعتبار ۲۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. هدف این پروژه ها تأمین برق مطمئن متقاضیان و رفع افت ولتاژ در منطقه می…… بیشتر »

تست و تحویل دستگاه تست رله ISA به شرکت همت کاران

       اخبار شرکت      ۲۳ دی, ۱۳۹۵

دستگاه تست رله iSa مدل DRTS64 که توسط شرکت همت کاران خریداری شده بود، با حضور نماینده فروش ایتالیایی این شرکت به شرکت همت کاران تحویل داده شد. شرکت ISA ایتالیا یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی و ساخت انواع…… بیشتر »

برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره تخصصی آموزشی رله در اصفهان

       اخبار شرکت      ۳۰ آذر, ۱۳۹۵

اولین دوره تخصصی و آموزشی رله ( تربیت کارشناس رله و حفاظت ) که توسط شرکت فنی مهندسی همت کاران در اصفهان برگزار شده بود، با موفقیت به پایان رسید. این دوره آموزشی که حدود ۱۱۲ ساعت کلاس فشرده را دارا…… بیشتر »

 

کارفرمایان ما: