آغاز ثبت نام برای دوره تربیت کارشناس رله و حفاظت

شرکت فنی مهندسی همت کاران و موسسه تعالی دانش شریف (گروه آموزشی mem) به عنوان برگزارکننده دوره های کاملا تخصصی – کاربردی در زمینه تربیت کارشناس حفاظت و رله برگزار می نمایند. برای اطلاعات بیشتر برروی گزینه روبرو کلیک کنید.
مشخصات دوره
نام دوره: تربیت کارشناس رله و حفاظت
مدت دوره: ۱۱۲ ساعت /۱۴ روز/ ۷ هفته/ ۲ماه
زمان برگزاری: پنج شنبه ها و جمعه ها از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ عصر (۴ بخش ۲ ساعته)
پیش نیاز: آشنایی با تجهیزات پستهای فشار قوی برق و حفاظت انها
مخاطبان: دانشجویان و مهندسان برق (قدرت، الکترونیک ، کنترل و مخابرات) در عرصه مهندسین مشاور، طراحان، واحدهای مناقصات و پیشنهادات، بهره برداران، شرکتهای پیمانکاری اجرایی، گروه های تست و راه اندازی، شرکتهای تعمیر و نگهداری
هدف دوره: آشنایی با سیستمهای DCS در پستهای فشار قوی برق و توانایی انجام پروژه های طراحی حفاظت، انتخاب رله مناسب، ورود Setting به رله ها، Config رله ها، تست رله، آشنایی و کار با رله های شرکتهای مختلف(زیمنس، ABB، اشنایدر، GE)
مدارک ارائه شده در طول دوره(رایگان): نمونه مدارک طراحی(Setting Table، فایل Configرله ها)، کاتالوگ تجهیزات، کلیه استانداردهای بین المللی IEEE، IEC و استانداردهای داخلی مورد نیاز، Handbookهای مورد نیاز، ارائه نرم افزارهای مورد نیاز
امکانات رفاهی: ۳ وعده پذیرایی(چاشت ، عصرانه و ناهار)
قوانین ثبت نام
مقررات آموزشی و انضباطی:
۱٫ حداقل ظرفیت پذیرش داوطلبان و شرط برگزاری دوره ۱۵ نفر و حداکثر ۲۰ نفر می باشد.

۲٫ ثبت نام در صورت وجود ظرفیت در دوره مورد نظر انجام می شود و با توجه به محدودیت پذیرش، الویت ثبت نام بر اساس مدارک کامل و پرداخت شهریه دوره می باشد.

۳٫ در صورت عدم پرداخت کامل شهریه از حضور در ادامه ی دوره جلوگیری بعمل می آید.

۴٫ در صورت عدم تشکیل دوره یا هرگونه تغییر در ساعات و محل برگزاری دوره، مراتب توسط واحد آموزش شرکت به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

۵٫ هر گونه انصراف از دوره توسط متقاضی باید حد اکثر تا ۲۴ ساعت قبل از برگزاری دوره، کتباً اعلام گردد و به شرح جدول زیر وجه ثبت نام مستردد می گردد.
 
ردیف
علت استرداد
مبلغ قابل استرداد
۱
عدم تشکیل دوره و عدم پذیرش (به علت تکمیل ظرفیت دوره)
۱۰۰% شهریه کل دوره
۲
انصراف داوطلب به صورت کتبی تا یک هفته قبل از شروع دوره
۹۰% شهریه کل دوره
۳
انصراف داوطلب به صورت کتبی تا ۲۴ ساعت  قبل از شروع دوره
 ۵۰%  شهریه کل دوره
۴
در صورت عدم حضور در دوره، غیبت بیش از حد مجاز و یا انصراف پس از تشکیل کلاس
غیر قابل استرداد
 
۶٫ افزودن بر ساعات درسی و تغییر جدول زمانی کلاس ها فقط با موافقت تمامی شرکت کنندگان و هماهنگی استاد با واحد آموزش شرکت امکانپذیر می باشد.

۷٫ حضور منظم شرکت کنندگان در تمام فعالیتهای آموزشی طبق برنامه اعلام شده الزامی است و واحد آموزش از صدور گواهینامه موفقیت پایان دوره آموزشی برای غائبین معذور است .

۸٫ رعایت شئونات اسلامی و حفظ حرمت محیط علم آموزی برای کلیه شرکت کنندگان الزامی است و عواقب ناشی از عدم رعایت این موضوع بر عهده دانشپذیران می باشد.
۹٫ گواهینامه پایان دوره متقاضیان معرفی شده از طرف سازمان ها و شرکت ها، تنها بصورت رسمی و به مسئولین و مدیران آموزشی معرفی کننده ایشان و یا نماینده سازمان متبوعه به همراه معرفی نامه کتبی تحویل خواهد گردید.
۱۰٫ جهت صدور گواهینامه ارائه ی ۳ قطعه عکس و فتوکپی کارت ملی الزامی می باشد. حداکثر مهلت تحویل مدارک ۱۵ روز پس از تقاضای ثبت نام خواهد بود.
۱۱٫جهت تردد دانشجویان در محوطه محل آموزش به همراه داشتن کارت شناسایی مرکز الزامی است.
 پس ار اتمام ثبت نام هزینه دوره خود را به شماره حساب ۵۵۸۷۶۷۱۸۵۹ بانک ملت شعبه میدان امام حسین واریز نمائید.

شرایط را قبول دارم و آماده ثبت نام هستم.

    برخی از کارفرمایان ما: