عملیات اجرایی توسعه پست ۶۳ به ۲۰ کیلوولت مشتاق با حضور مدیر عامل برق منطقه ای اصفهان پایان یافت.

جناب آقای مهندس رسول موسی رضایی مدیر عامل برق منطقه ای اصفهان با حضور در پست ۶۳/۲۰ کیلوولت مشتاق واقع در خیابان سلمان فارسی اصفهان با بهره برداري از پروژه توسعه این پست ضمن قدردانی از دست اندرکاران این پروژه، افزود: این عملیات با انعقاد قرارداد مجزا در بخش‌های تامین تجهیزات، اجرای عملیات برقی و ساختمانی، حمل و تامین بخشی از  تجهیزات از انبار مرکزی، انجام شد و ترانسفورماتور مذکور برق‌دار و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
۲۰۱۶۰۸۰۵_۰۹۰۵۳۴

به گزارش روابط عمومي برق منطقه اي اصفهان مهندس امین مقدس معاون طرح و توسعه این شرکت در این باره گفت:

در راستای تکمیل رینگ خطوط ۶۳ کیلوولت پستهای مرکز شهر اصفهان و افزایش پایداری شبکه با اجرای این پروژه، رینگ مرکز شهر اصفهان تکمیل و باعث گردید قدرت مانور و پایداری خطوط ۶۳ کیلوولت درپست های  مرکز شهر اصفهان  به بالاترین سطح خود برسد .

معاون طرح و توسعه برق منطقه اي اصفهان با اشاره به حساسیت های توسعه اینگونه پستها  در ادامه گفت: از نقاط حساس و پرریسک پروژه وجود کابل های برقدار ۶۳ کیلوولت در تمامی فضای سوئیچ یارد بود که به روش باستان شناسی با دقت و رعایت ایمنی بالا و اخذ خاموشی های متعدد سوئیچیارد برای احداث ۴ بی ۶۳ کیلوولت آماده گردید .

425420019_102067

آقای مهندس مقدس اضافه کرد:  از موارد فوق العاده مهم پروژه برکناری تابلوهای کنترل قدیم و نصب تابلوهای کنترل جدید و  تعویض تابلوهای تعذیه AC و DC و شارژر ۱۱۰V  موجود پست بود که پس از اخذ خاموشی ۱۰ ساعته شبانه  در کل پست علی رغم ریسک بالا  به لطف الهی موفقیت کامل به اتمام رسید .

وی افزود: از نقاط قوت پروژه اجرای کانال های کابل ۶۳ کیلوولت و چیدمان کابل های  مربوطه در داخل کانال بود که این امکان پس از انجام خاموشی های متعدد توسط شرکت نیرو ده و با مشاوره شرکت قدس نیرو انجام گردید        .

 معاون طرح وتوسعه شرکت اضافه کرد: اخذ خاموشی های به موقع و پیگیری مستمر روند اجرای پروژه طی ۴۰ جلسه منظم هفتگی و همدلی و همکاری نمایندگان معاونت های طرح و توسعه ، بهره برداری ،دیسپاچینگ ، باعث گردید پروژه با رعایت موارد ایمنی در زمان مناسب و با کیفیت مطلوب طی مدت یک سال به اتمام برسد .

425714964_47044

 

IMG_20160805_104238

 

    برخی از کارفرمایان ما: